Правила щодо контенту сервісу Blogger

Правила щодо контенту сервісу Blogger


Blogger – це сервіс, де люди спілкуються й можуть вільно висловлювати думки. Ми переконані, що Blogger розширює інформаційний простір, допомагає пізнати різні погляди й дає змогу налагодити взаємини з новими людьми. Тому цензура суперечить концепції сервісу, що ґрунтується на свободі слова.

Щоб зберегти наші цінності, ми маємо обмежувати зловживання, які загрожують якісній роботі сервісу та свободі самовираження в ньому. Як наслідок, установлено певні обмеження щодо типу контенту, який можна публікувати в сервісі Blogger. Такі обмеження відповідають юридичним вимогам і призначено для вдосконалення сервісу в цілому.

Ми даємо читачам блогів змогу повідомляти про контент, який, на їхню думку, не відповідає правилам спільноти Blogger. Якщо вам трапиться така публікація, повідомте про неї, натиснувши посилання "Поскаржитися", що міститься серед елементів навігації майже всіх блогів. Якщо ви не можете знайти посилання, повідомити про порушення також можна тут.

Правила спільноти



Ми розробили правила спільноти, щоб усім було комфортно обмінюватися думками в Інтернеті. Тому дуже важливо їх дотримуватися. Час від часу ми оновлюємо ці правила, тож періодично ознайомлюйтеся зі змінами. Зверніть увагу, що з правил можливі й винятки: наприклад, коли контент має художню, освітню, документальну, наукову чи іншу цінність для загалу та незастосування правил матиме суттєві переваги.

Вміст для дорослих


У сервісі Blogger не забороняється публікувати контент для дорослих, зокрема зображення чи відео оголеного тіла або сцен із діями сексуального характеру. Якщо ви публікуєте подібні матеріали, у налаштуваннях сервісу Blogger встановіть позначку "Для дорослих". Якщо автор контенту для дорослих не вказав вікову групу читачів блогу, ми можемо самі це зробити. Такі блоги відображаються лише після попередження "Вміст для дорослих". Не намагайтесь обійти чи вимкнути таке попередження, адже воно слугує для захисту користувачів.

Є певні винятки з наших правил щодо контенту для дорослих:

  • не використовуйте Blogger для заробітку на контенті для дорослих. Наприклад, не створюйте блоги з посиланнями на комерційні сайти з порнографічними матеріалами чи з рекламою таких сайтів.
  • Заборонено розміщувати відео, графічні й текстові матеріали, що зображують або пропагують сексуальні дії незаконного чи насильницького характеру (зокрема, зґвалтування, інцест, зоофілію чи некрофілію).
  • Заборонено публікувати й поширювати особисті фотографії чи відео непристойного характеру без згоди особи, яку на них зображено. Якщо хтось опублікував ваші особисті зображення чи відео такого характеру, повідомте нас про це тут.
Сексуальне насильство над дітьми та їх експлуатація


Заборонено створювати, завантажувати чи поширювати контент, який зображує експлуатацію дітей або жорстоке поводження з ними. До нього належить будь-яке зображення сексуального насильства над дітьми. Щоб повідомити про такий контент у продуктах Google, натисніть Повідомити про порушення. Якщо ви побачите такий контент на інших сайтах, зверніться у відповідну установу у своїй країні.

Загалом Google забороняє використовувати свої продукти, щоб наражати дітей на небезпеку. До таких дій належать, зокрема (але не виключно), перелічені нижче види експлуатаційної поведінки щодо дітей:

  • розбещення неповнолітніх (як-от знайомство з дитиною в Інтернеті з метою сексуального контакту онлайн чи офлайн або обміну зображеннями сексуального характеру з цією дитиною);
  • сексуальний шантаж (як-от погрози або шантаж за допомогою інтимних зображень дитини чи просто заяв про наявність таких зображень);
  • сексуалізація неповнолітніх (наприклад, фотографії, які зображають сексуальне насильство над дітьми, заохочують до нього або пропагують його, а також зображають дітей у спосіб, що може призвести до їх сексуальної експлуатації);
  • торгівля дітьми (наприклад, реклама дітей для комерційної сексуальної експлуатації чи запити таких послуг).

Такий контент буде вилучено, а проти його власника буде вжито відповідних заходів. Наприклад, ми можемо заблокувати його обліковий запис або обмежити доступ до сервісу, а також повідомити представників Національного центру захисту дітей, що зникли безвісти чи зазнають експлуатації (National Center for Missing & Exploited Children, NCMEC). Якщо ви вважаєте, що дитина перебуває в небезпеці або стала жертвою насильства, експлуатації чи торгівлі людьми, негайно зверніться до правоохоронних органів.

Небезпечні або незаконні види діяльності


Заборонено використовувати цей продукт для незаконних дій і пропагування дій, товарів, послуг або інформації, які безпосередньо спричиняють серйозну шкоду людям чи тваринам. Ми дозволяємо використовувати загальну інформацію про такі явища з освітньою, документальною, науковою або художньою метою, проте забороняємо контент, який безпосередньо сприяє завданню шкоди чи заохочує до незаконних дій. Якщо з вашого боку буде виявлено незаконні дії, ми можемо вжити належних заходів, зокрема повідомити про такий контент відповідні органи влади.

Агресивні дії, цькування та погрози


Заборонено проявляти агресію до інших людей, цькувати й залякувати їх. Цей продукт також заборонено використовувати, щоб вчиняти такі дії або спонукати до них. До них, зокрема, належать зловмисні порушення проти окремої особи, погрози завдати комусь серйозної шкоди, небажане сексуальне домагання, розкриття конфіденційної інформації іншої особи, які можна використати, щоб погрожувати їй, приниження жертв насильства або трагедії чи знущання з них, підбурювання інших до таких дій та інші агресивні дії проти когось. Пам’ятайте, що агресивні дії в мережі вважаються незаконними в багатьох країнах і можуть мати серйозні наслідки в реальному житті як для агресора, так і для жертви. У разі виявлення шкідливого або небезпечного контенту ми можемо вжити належних заходів, зокрема повідомити про такий контент відповідні органи влади.

Мова ворожнечі


Ворожі висловлювання забороняються. Ворожими висловлюваннями вважається контент, що розпалює ненависть або пропагує насильство проти особи або групи осіб за ознаками раси, етнічного походження, віросповідання, обмежених можливостей, віку, громадянства, статусу учасника бойових дій, сексуальної орієнтації, статі, гендерної ідентичності або за іншими ознаками, які можуть бути причинами системної дискримінації чи утисків.

Видавання себе за іншу особу та введення в оману


Заборонено видавати себе за іншу особу або представника організації та вводити інших в оману щодо своєї особи. Зокрема, не можна видавати себе за іншу особу чи представника організації, надавати оманливу інформацію про ідентифікаційні дані, кваліфікацію, право власності, мету, товари, послуги, бізнес-діяльність користувача чи організації.
Це також стосується контенту й облікових записів, що надають неправдиву інформацію про справжнього власника чи основну мету або приховують такі відомості. Ідеться, наприклад, про неправдиве повідомлення чи навмисне приховування країни походження або суттєвих відомостей про особу, коли контент на політичні й суспільні теми публікується для користувачів з іншої країни. Ми не забороняємо публікувати пародії, сатиру чи використовувати псевдоніми, – лише не створюйте в аудиторії хибне враження про свою особу.

Зловмисне програмне забезпечення та подібний шкідливий контент

Заборонено розповсюджувати зловмисне програмне забезпечення чи будь-який контент, що заважає або шкодить роботі мереж, серверів, пристроїв кінцевих користувачів або інших об’єктів інфраструктури. Зокрема, заборонено розміщувати, вбудовувати й передавати зловмисне програмне забезпечення, віруси, руйнівний код чи інше шкідливе або небажане програмне забезпечення та подібний контент. Також заборонено розсилати контент, який розповсюджує віруси, спричиняє появу спливаючих вікон, намагається встановити програмне забезпечення без згоди користувача або іншим чином впливає на його пристрій за допомогою зловмисного коду. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся з правилами безпечного перегляду.

Оманливий контент


Заборонено поширювати контент, який вводить користувачів в оману. Зокрема, заборонено наведене нижче.

Оманливий контент, пов’язаний із громадською діяльністю й демократичними процесами. Очевидно неправдивий контент, який може істотно підірвати довіру користувачів до демократичних процесів і громадської діяльності чи відбити бажання брати в них участь. Це, зокрема, стосується інформації про процедуру відкритого голосування, відповідність кандидатів установленим вимогам щодо віку/місця народження, результати виборів або участь у переписі населення, якщо така інформація суперечить офіційним відомостям, наданим державними органами. До цієї категорії також належать неправдиві твердження про загибель, причетність до ДТП або раптову серйозну хворобу політичного діяча чи державного службовця.

Оманливий контент на тему конспірологічних теорій. Контент, який пропагує або навіює ідеї про те, що окремі особи або групи людей систематично вчиняють дії, які завдають шкоди глобального рівня. Цей контент містить матеріали, що суперечать вагомим доказам і закликають до насильства.

Оманливий контент, пов’язаний із методами лікування, які згубно впливають на здоров’я. Контент на тему оздоровлення чи лікування, який рекламує або заохочує використовувати методи, що можуть завдати серйозної шкоди фізичному чи емоційному здоров’ю окремих людей або значних груп населення.

Фальсифікований медіаконтент. Контент, який зазнав технічних змін або був підроблений так, щоб ввести в оману користувачів, і який може стати причиною серйозної шкоди.

Такий контент іноді дозволяється використовувати в матеріалах освітнього, документального, наукового або художнього характеру, однак з обов’язковою докладною інформацією про його оманливість. У деяких випадках ми можемо видаляти оманливий контент незалежно від вичерпності пояснень його специфіки.

Відверті зображення, опубліковані без згоди


Заборонено зберігати й поширювати без згоди чиїсь особисті зображення чи відео, які показують оголене тіло або мають відвертий сексуальний чи еротичний характер. Якщо хтось надіслав ваші зображення чи відео такого характеру, повідомте нас про це тут.

Особиста та конфіденційна інформація


Заборонено зберігати й поширювати без дозволу особисту та конфіденційну інформацію інших людей. Це стосується конфіденційної інформації, зокрема, ідентифікаційних номерів громадян США, номерів рахунків, номерів кредитних карток, зображень підписів і медичних документів. Якщо ця інформація доступна для широкої аудиторії в Інтернеті або інших відкритих ресурсах (наприклад, національні ідентифікаційні номери фізичних осіб на урядовому веб-сайті), ми зазвичай не вживаємо заходів проти такого контенту.

Фішинг


Заборонено використовувати цей продукт для фішингу. Зокрема, заборонено намагатись отримати й збирати такі конфіденційні дані, як паролі, фінансові дані чи ідентифікаційні номери.

Товари та послуги, продаж яких регулюється законом


Заборонено продавати й рекламувати товари та послуги, обіг яких регулюється законодавством, і сприяти їх продажу. До таких товарів і послуг належать алкогольні напої, азартні ігри, лікарські препарати, несхвалені харчові добавки, тютюнові вироби, феєрверки, зброя та медичне обладнання.

Спам


Заборонено розповсюджувати спам. Це може стосуватися небажаного рекламного або комерційного контенту, небажаного контенту, створеного автоматизованою програмою, небажаного повторюваного або безглуздого контенту чи будь-якого контенту, схожого на масову розсилку.

Екстремістські організації та рухи


Відомим недержавним екстремістським організаціям і рухам заборонено використовувати цей продукт для будь-яких цілей. Не можна поширювати контент, який сприяє діяльності чи популяризації таких груп, зокрема допомагає залучати нових учасників або координувати дії в мережі чи поза нею, містить посібники або інші матеріали про те, як завдавати шкоди, пропагує ідеологію недержавних екстремістських організацій, схвалює їх напади, терористичні акти чи підбурює до насильства. Залежно від типу контенту ми також можемо вжити відповідних заходів щодо користувача. Ми можемо дозволити розміщувати контент, пов’язаний із недержавними екстремістськими організаціями, у матеріалах освітнього, документального, наукового або мистецького характеру. У цьому випадку потрібно чітко вказати призначення контенту, щоб люди могли легко зрозуміти його мету.

Зображення неповнолітніх без дозволу


Заборонено зберігати й поширювати зображення неповнолітніх без явного дозволу їхніх батьків, опікунів або законних представників. Якщо хтось поширив або зберіг такі зображення без необхідного дозволу, повідомте нас про це.

Насильство та криваві сцени


Заборонено зберігати й поширювати контент зі сценами насильства або кровопролиття, у яких беруть участь реальні люди чи тварини, призначений насамперед для того, щоб шокувати, викликати сенсацію або продемонструвати сцени безпідставного насильства. Зокрема, це стосується надзвичайно жорстоких матеріалів, як-от зображень розчленування або знімків скалічених трупів крупним планом, і таких шокуючих матеріалів, як контент із великою кількістю крові. Якщо ви розміщуєте такий контент у матеріалах освітнього, документального, наукового або художнього характеру, надайте достатньо інформації, щоб користувачі могли зрозуміти його суть. У деяких випадках контент може бути настільки важкий для сприйняття, що незалежно від кількості наданого контексту ми не дозволимо його публікацію. Також забороняється контент із закликами до насильства.

Запровадження правил щодо контенту сервісу Blogger

Повідомте про можливі порушення правил спільноти, натиснувши посилання "Поскаржитися", яке міститься серед елементів навігації майже всіх блогів, або тут.

Коли контент позначається як неприйнятний, він не вилучається автоматично. Контент перевіряє наша команда на відповідність правилам спільноти. Якщо блог не суперечить нашим правилам, ми не вживаємо заходів проти нього чи його власника. В іншому разі, залежно від серйозності порушення, можуть вживатися наведені нижче заходи.

  • Блог або публікацію буде закрито попередженням про контент делікатного характеру.
  • Публікацію буде скасовано, і її бачитиме лише автор блогу.
  • Образливий контент, публікацію чи блог буде видалено.
  • Доступ автора до облікового запису Blogger буде заблоковано.
  • Доступ автора до облікового запису Google буде заблоковано.
  • Про протиправні дії користувача буде повідомлено до правоохоронних органів.

Ми також можемо вживати будь-які з перелічених вище заходів, якщо користувач створив кілька блогів, щоб ухилятися від дотримання правил або знову їх порушувати. Не вдавайтеся в новому блозі до заборонених дій, через які було вимкнено попередній. Якщо не зазначено інше, усі обмежувальні заходи є глобальними й постійними.

Апеляція на рішення щодо застосування правил

Якщо щодо вашого контенту або облікового запису було вжито заходів, ви отримаєте сповіщення про тип і причини таких заходів. У сповіщенні також буде вказано, як подати апеляцію на наше рішення, якщо ви вважаєте його помилковим. Щоб подати апеляцію, натисніть "Апеляція" або "Надіслати запит на перевірку". Якщо апеляцію буде схвалено, ми повідомимо вас про це, а також уживемо належних заходів, щоб скасувати наше попереднє рішення.

У деяких випадках (наприклад, у разі видалення на підставі судового рішення) апеляцію подати не можна. Щоб дізнатися більше про доступні варіанти подання апеляції, перегляньте сповіщення щодо вашого контенту або облікового запису.

Якщо на вас поширюється дія закону ЄС "Про цифрові послуги" (DSA), вам також може бути доступна можливість звернутися до сертифікованого органу з позасудового врегулювання спорів. Докладніше про закон ЄС "Про цифрові послуги". Якщо у вас виникли запитання юридичного характеру або ви хочете дізнатися про інші засоби правового захисту, зокрема можливість передачі цієї справи до суду, зверніться до свого юриста.

Повний текст доступний за посиланням

https://draft.blogger.com/content-policy?hl=uk


Немає коментарів:

Дописати коментар